İzmir konak oto ekspertiz

Araba almak çoğu insan için önemli bir andır. Binlerce lira para verdiğimiz arabalarımızın durumunun iyi olup olmadığını ya da verdiğimiz paraya değip değmediğini bilmek isteriz. İşte tam da bu noktada oto ekspertiz devreye giriyor. Araçların her türlü hasar kaydı raporu, yedek parçanın arabada bulunup bulunmadığını varsa orijinal mi değil mi vb. gibi pek çok raporlamayı yapan oto ekspertizler, Türkiye’nin her yerinde kolayca ulaşabileceğiniz noktalarda varlığını sürdürüyor. Özellikle büyük şehirlerde, örneğin İzmir gibi, ekspertiz işlemi yaptırmak için çok büyük uğraşlar vermeniz gerekmiyor. Tek yapmanız gereken almak istediğiniz aracın markasının olduğu bir yetkili servise giderek oradan ekspertiz istediğinde bulunmak. Akabinde, aracınızın için ekspertiz işlemi yapılacaktır. İzmir’in en güzel yerlerinden olan Konak’ta, İzmir Konak oto ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ekspertiz ne işe yarar?

Araçlarda meydana gelebilecek her türlü hasarın ayrıntılı bir dokümanını ortaya çıkaran eksperler, öncelikli olarak aracın daha önce bir hasar kaydı olup olmadığına bakar. Çünkü aracın sahibi size araçlar ilgili gerçek olmayan bilgiler vererek (ya da vermeyerek), aracın değerini bilerek arttırabilir. Böylece de haksız kazanç sağlamış olur.

Oto ekspertiz işleminin uluslararası standartlara göre yapılması için belirli yöntemler vardır. Bunlardan en önemlileri; yanal kayma testi, süspansiyon testi, fren testi, kaporta boya testi ve dyno testidir. Bu testler gittiğiniz şirketlerde eksper tarafından yapılır ve alacağınız bütün belgeler de uluslararası standartlara göre düzenlenir.

İzmir Konak oto ekspertiz hizmetinden faydalanmak isterseniz, tek yapmanız gereken ise internette kısa bir sörf olacaktır. Ardından, kendi bütçenize ve aracınızda baktırmak istediğiniz yerlerin bulunduğu bir paket satın alarak eksperinizi beklemek kalacaktır.

Ekspertiz birçok açıdan aşırı faydalı ve muhakkak uygulanması gereken bir şeydir. Aracınızın durumu net bir şekilde ortaya konulacak ve hem sizin aracı satın alma işleminiz hem de zamanı gelince satmak isterseniz size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Ekspertiz Fiyatları

İzmir Konak ekspertiz fiyatları aracınızda yapılacak testlere ve raporlamalara göre farklılıklar gösterebilir. Çeşitli rapor ekleme ve çıkarmalarıyla fiyatlar oynayabileceği gibi, size şirket tarafından sunulacak paketlerden de bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.Arayın
Konum