İzmir Karabağlar Oto Ekspertiz

İkinci el araç piyasasının hareketlendiği dönemlerde, oto ekspertiz kelimesi de sıkça karşımıza çıkmaktadır. Peki nedir oto ekspertiz? Oto ekspertiz, aracın ayrıntılı olarak muayene edilmesidir. Bu muayene, ikinci el araç alacak kişinin maddi manevi açıdan zarara uğramaması için bir önlem niteliğindedir.

   İzmir Karabağlar’da oto ekspertiz hizmeti için firmamızdan kaliteli hizmet alabilirsiniz. Çünkü firmamız, her şeyden önce, mesleği hakkında gereken bilgi, deneyim ve sertifikalara sahip bir firmadır. Onun haricinde, en yeni teknik ekipmanları ve yöntemleri kullanmaktadır. Etik ve kurumsal bir hizmet vermesi de, oto ekspertiz hizmeti almak isteyenler için ayrı bir avantajdır. İkinci el araç alacak kişinin beğendiği araç, firmamız tarafından sağlık taraması yapar gibi kontrol edilmektedir. Neresinde nasıl bir hasar var, kazaya karışmış mı ve diğer tüm açılardan araç incelenir, her detay not alınarak yasal bir rapor hazırlanır. Alıcı, rapora göre kararını verir. İkinci el araç almak, oto ekspertiz yaptırılmadıysa oldukça risklidir. Özellikle, teknolojinin her geçen gün geliştiği günümüzde oto ekspertiz hizmeti almadan ikinci el araç almak, kişilerin mağduriyet yaşamasına sebep olabilir.

Firmamız, İzmir Karabağlar oto ekspertiz hizmetinde, standartlara bağlı olarak ve sadece uzmanlık alanına yönelik şekilde hizmet vermektedir. İkinci el araçların alım satım öncesi kontrollerinin yapılarak her taraf için sağlıklı bir alışveriş yapılabilmesi için, firmamızdan istediğiniz zaman oto ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.Arayın
Konum