İzmir Hatay Oto Ekspertiz

Araç alırken, birçok noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. İkinci el araç alırken, aracın tüm yönlerden kontrol edilmesi ve herhangi bir hasarının olup olmadığı belirlenmelidir. Bu hizmet, araç aldıktan sonra kişilerin mağdur olmasını önlemek adına yapılmaktadır. Ancak, oto eksper hizmetini her şirket, aynı profesyonellikte yerine getirmemektedir. Bunun için, sektörde hizmet veren firmalar arasında iyi araştırma yapılmalıdır.

Donanım ve kurumsallık açısından gereken tüm ekipman ve belgelere sahip olan firmamız, İzmir Hatay oto ekspertiz konusunda müşterilere tam destek sağlamaktadır. İşinin ehli çalışanlarımız aracı ilk önce detaylı incelemeye almakta, araç hakkındaki tüm bilgileri not ederek rapor hazırlamaktadır. Aracın kaza veya hasar durumunun belirlenmesi için, online olarak gerekli sorgulamalar yapılmakta, alıcının sıfır hatalı bir araç alması için bağımsız hizmet verilmektedir. İkinci el araç alırken, yüzeysel olarak aracın sadece görünümüne bakılabilir. Ancak, motor gücü, fren performansı veya diğer bazı noktalar konusunda bilgi sahibi olmak imkansızdır. Aracı satan kişiler çoğu zaman, aracın kazaya karıştığını ve hasar durumunu, alıcılardan saklamaktadır. Ancak, günümüzde bunu öğrenmek de oldukça kolay ve kısa sürmektedir. Araç alacak kişininse, kontrol edilmesi gereken tüm bu ayrıntıları, tek başına kendi yöntemleriyle kontrol etmesi mümkün değildir.

Firmamız, oto ekspertiz hizmeti almak isteyen herkese, beklediği kalitenin üzerinde ve garantili olarak hizmet vermektedir. Üstelik, piyasaya göre oldukça ekonomik fiyatları da, firmamızın bir diğer avantajıdır.Arayın
Konum