İzmir Gaziemir Oto Ekspertiz

Her geçen gün yeni araç modellerinin piyasaya sürüldüğü günümüzde, ikinci el araç alımı yapacaklar, mutlaka oto ekspertiz yaptırmalıdır. Oto ekspertiz, bilindiği üzere, aracın her parçasının ayrıntılı olarak incelenmesi anlamına gelmektedir.

İzmir Gaziemir bölgesinde ikinci el araç alacaklar için, oto ekspertiz hizmetini en güvenilir şekilde vermekteyiz. Güvenli alışveriş açısından oto ekspertizin önemli olduğu kadar, hizmet alınacak şirket de önemlidir. Firmamız, alıcılara, oto ekspertiz üzerine kapsamlı hizmet sunmaktadır. Gereken ekipmanlarla, özenli bir şekilde yapılmayan ekspertiz, araç alımı gerçekleştikten sonra alıcının mağdur olmasına yol açabilir. Bu nedenle, İzmir Gaziemir oto ekspertiz hizmeti için, firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Deneyimli ve iş bilgisine sahip çalışanları ile firmamız, profesyonel bir oto ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman çalışanlarımız, aracın tüm parçalarını, en kısa sürede inceleyerek, aracın hasar kaydı ile yasal sorgulamasını yapar. Normalde satıcılar, araçlarını satabilmek için hasar durumunu gizleyebilmektedir. Ancak, teknolojinin ileri derecede geliştiği günümüzde elemanlarımız, bilgisayarlar aracılığı ile araçların kaza ve hasar durumunu sorgulayarak müşteri mağduriyetini önlemektedir.

Firmamız, İzmir Gaziemir Bölgesinde oto ekspertiz hizmeti almak isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği en güvenilir şirketlerden birisidir. Alınacak aracın her yönden gereken tüm kontrolleri, teknolojik ekipman ve yöntemlerle yapılır, hazırlanan raporlar alıcılara sunulur. Alıcıya da, oto ekspertiz raporu sonrasında, rapordaki bilgiler doğrultusunda, istenen fiyattan aracı satın alıp almayacağını seçmek kalır.Arayın
Konum