İzmir Çiğli Oto ekspertiz

İkinci el arabalarda çok fazla sorun meydana gelebiliyor. Bu sorunlar çoğu zaman aracı satan kişi tarafından gizleniyor ya da gizlenmeye çalışılıyor. Bu sayede, aracı satan kişi aracı olduğundan ve ederinden daha yüksek bir meblağa satarak haksız kazanç sağlayabiliyor. Bütün bu olaylardan siz de korunmak istiyorsanız başvurmanız gereken yok kesinlikle oto ekspertiz hizmetidir. Özellikle İstanbul, Ankara ya da İzmir gibi büyük şehirlerde bir araba alışverişi içine girecekseniz mutlaka eksper hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Eksper Ne İş Yapar?

Aracın hasar geçmişi, kaza sonrasında değiştirilmek zorunda kalınan parçalar ya da orijinal olup olmadığını sizin ayırt edemeyeceğiniz parçalar bir oto eksperi tarafından kolayca raporlanıp size sunulabilir. Bu hizmete Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz gibi diyelim ki İzmir’de yaşıyorsanız, İzmir Çiğli oto ekspertiz hizmetlerinden de kolayca faydalanabilirsiniz. Böylece elinizin altında ve hiç yorulmadan ulaşabileceğiniz bir oto eksperi sizin için “temiz”, “hasarsız”, “az kullanılmış” gibi satıcı tarafından verilen bilgileri teyit ederek sonucu sizinle paylaşacaktır. Satış sonrasında da sizin haklarınızı korumaya yönelik olarak düzenlenen eksper raporu, satış işleminden sonra meydana gelebilecek olumsuz sonuçlar konusunda da sizleri koruyor.

İzmir gibi büyük bir şehirde her zaman iyi insanlara denk gelmeniz olası olmayabilir. Bu sebeple de özellikle araç alımı gibi büyük miktarda nakit paranın döndüğü ve giden paranın bir daha bulanamayabileceği durumlarda en mantıklı karar kesinlikle bir oto eksperi çağırmak olacaktır. İzmir’in çeşitli ilçelerinden Çiğli’ye gelebilir ya da kendi oturduğunuz muhitte de freelance oto eksperleri ya da herhangi bir sigorta şirketiyle çalışan eksperler bulabilirsiniz.

Eksper Ücretleri

İzmir’in İstanbul ve Ankara gibi illere oranla nispeten daha küçük bir il olduğu göz önüne alındığında eksper ücretleri de haliyle bu illerden daha düşük oluyor. Ancak oto ekspertiz fiyatlarında asıl belirleyici olan şey ise kesinlikle sizin ne kadar kapsamlı bir rapor istediğiniz. Eksperden talep ettiğiniz raporun kapsamına göre fiyatlar değişebilir. Veyahut sizin sonradan eklemek istediğiniz detaylara yönelik olarak da bir fiyat belirlenebilir. Yani, İzmir oto eksperin kesin bir fiyatı yoktur.Arayın
Konum