İzmir Bornova Oto Ekspertiz

Araç sahibi olmak her açıdan avantajlıdır. Ancak günümüzde çoğu kişi, maddi durumu nedeniyle sıfır araç almaktansa ikinci el araç almayı tercih etmektedir. Ancak, ikinci el araç alırken, aracın çeşitli yönlerden durumunun bilinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde, hem can güvenliği tehlikeye atılır hem de maddiyat açısından önemli olumsuzluklar yaşanabilir. İkinci el araç alırken öncelikle, oto ekspertiz yaptırılmalıdır. Özellikle, İzmir gibi büyük bir şehirde ikinci el araç almak büyük bir risktir.

Bornova, İzmir’in en güzel ilçelerinden birisidir. Firmamız ise, Bornova’da oto ekspertiz hizmet alınacak kurumsal hizmet veren firmalardan birisidir. Alıcıların, araç alırken mağdur olmaması için firmamız bir neci araca check up yapmaktadır. Donanımlı yapısıyla, aracın her noktasını inceleyerek, arıza veya hasar durumunu belirlemektedir. İkinci el araç alımı öncesinde, kontrol işlemlerini hem hızlı hem de detaylı şekilde yapan firmamız, teknolojiyi yakından takip ederek sektörde kullanılmaya başlanan son cihaz ve robotlara sahiptir. Alanında uzmanlaşmış personelleri ve kendini sürekli yenileyen yapısıyla, Bornova bölgesinin en çok tercih edilen adresi olmaya devam etmektedir.

  İzmir Bornova oto ekspertiz hizmeti için firma çalışanlarımız öncelikle aracı her yönüyle inceler. Sonrasında, aracın herhangi bir hasar kaydının bulunup bulunmadığını belgelemek için yasal sorgulamaları yapar. Bu sorgulamalar, günümüz teknolojik gelişmelerin bir sonucu olarak, bir-iki dakika içerisinde yapılmaktadır. Çıkan sonuçlara göre alıcı, aracı alıp almayacağına karar verir.Arayın
Konum