İzmir 6. Sanayi oto ekspertiz

Araç alım satımı, derin bilgi isteyen bir iştir. Söz konusu olan ikinci el araç alımı ise, bilinmesi gereken noktalar daha da farklılaşmaktadır. İkinci el bir araç alacak kişi, alacağı araçla ilgili her detayı bilmelidir. Ancak, yüzeysel bir incelemeyle, aracın kontrolleri gerektiği gibi yapılamaz, hasar veya arıza kaydı tespit edilemez. Bu nokta, oto ekspertiz hizmeti almak gerekir.

İzmir 6. Sanayi’de oto ekspertiz hizmeti için, noter onaylı ayrıntılı raporlamaya dayalı olarak faaliyetlerini yürüten firmamız, ikinci el araç alımında çözüm ortağınız olacak kalitededir. Alacağınız araca ait ayrıntılı bilgi ve raporlamalar sonucunda alışverişinizi daha güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Oto ekspertiz, motor testi, kaporta testi, boya testi, fren testi ve arıza tespiti olmak üzere kapsamlı bir hizmettir. İzmir 6. sanayi oto ekspertiz olarak hizmet veren firmamız, çalışmaları ve raporları hakkında müşterilerine garanti vermektedir. Aracın tüm kontrol aşamaları tek tek raporlandırılmakta, elde edilen sonuçlar müşteriye sunulurken ayrıca ayrıntılı bilgilendirme de yapılmaktadır. Raporun altına güvenlik açısından şirketimiz tarafından atılan imza, kaşe ve mühürler, firmamızın yasal hizmet verdiğinin bir kanıtıdır.

   İzmir 6. sanayide oto ekspertiz hizmeti almak istiyor, fakat hangi şirketi tercih edeceğinizi bilmiyorsanız, sizi tarafsız ve yasal hizmet verdiğini her açıdan kanıtlayan firmamızdan hizmet almaya davet ediyoruz. Sıfır araç gibi hatasız bir ikinci el araç alışverişi yapmak istiyorsanız, firmamız tüm yönlerden destekçiniz olacaktır.Arayın
Konum