İzmir 3. Sanayi oto ekspertiz

 Oto ekspertiz hizmeti, doğru ve hasarsız bir ikinci el araç almak için mutlaka alınması gereken bir hizmettir. Ancak, bu hizmetin gerektiği gibi alınabilmesi için de, doğru şirketi seçmek önemlidir. Piyasaya sürülen sıfır araç modellerinin ikinci el piyasasına hareketlilik getirmesi, sektörde hizmet veren firma sayısını da arttırmıştır. Her bölgede, oto ekspertiz konusunda hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Önemli olan, bu firmalar içerisinde profesyonel hizmet vereni bulmaktır.

İzmir 3. sanayi bölgesinde oto ekspertiz hizmeti veren firmamız, tüm teknik ekipman ve yasal sertifikalara sahiptir. Mesleğinin tüm ayrıntılarını en iyi şekilde bilen elemanlarımız, aracı mümkün olan en kısa sürede kontrol etmekte, elde ettiği sonuçları, rapor halinde müşteriye sunmaktadır. Aracın, fren testinden boya kaporta testine, süspansiyon testinden yanal kayma testine ve arıza tespitine kadar her açıdan kontrolü gerçekleştirilmektedir. İkinci el bir araç almadan önce oto ekspertiz hizmeti almak, hem can güvenliği hem de maddiyat açıdan önemlidir.İzmir 3. sanayi bölgesi oto ekspertiz firmamız, araçların kontrolünü doğru bir şekilde yapabilmek için günümüz teknolojisiyle güncel yazılımları bir arada kullanarak avantajlı bir avantaj sağlamaktadır.

Teknolojik ekipman, deneyimli eleman, yasal sertifikalar ve tarafısız çalışma presnsibiyle firmamız, oto ekspertiz hizmetini, konunun hassasiyet ve önemine uygun şekilde gerçekleştirmektedir. İzmir 3. sanayi oto ekspertiz hizmetinde firmamız, profesyonel ve yenilikçi yapısıyla liderlik bayrağını zirveye taşımaktadır.Arayın
Konum