İzmir 2. Sanayi Oto Ekspertiz

İzmir 2. sanayi oto ekspertiz hizmetinde firmamız, teknolojik ekipmanları ve profesyonel ekibi ile, yüksek donanımlı olarak hizmet vermektedir. İkinci el araç alımının en önemli aşaması olan oto ekspertiz üzerine, sektörde kullanılan en yeni cihazlar ve makineler ile, gereken test ve raporlamalar yapılır. İzmir’in,  son zamanlarda hızla gelişen ve araç alım satımının büyük ölçüde arttığı bir il olması, ikinci el araç alışverişinde hasarlı araçların satılmasında da artış olmasına neden olmuştur. Bu durumda, oto ekspertiz hizmetine duyulan hizmet daha da artmıştır.

Firmamız, İzmir 2. sanayi oto ekspertiz hizmeti konusunda, müşterilerini fazlasıyla tatmin edecek bir kalitededir. Alanında uzman çalışanlarımız, aracı tüm yönleriyle inceler, yasal sorgulamalarını yapar. Günümüzde, aracın hasarlı olduğunu saklayan satıcılarla sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu durumda, internet üzerinden birtakım sorgulamalar yapılarak aracın arıza veya hasar durumu belirlenir. Araç, gereken açılardan kontrol edildikten ve yasal sorgulamaları yapıldıktan sonra, elde edilen bilgilere dayalı bir rapor tutulur. Alıcı, rapordaki bilgilerle satıcının istediği fiyatı karşılaştırır. Sonuçta, aracın durumu ve fiyatına göre atın alıp almayacağı kendine kalmıştır.

  İzmir 2. sanayi oto ekspertiz hizmeti, her adıma büyük önem verilerek titizlikle yapılan incelemeler sonrasında gerçekleştirilir. İkinci el araç alımını hatasız olarak gerçekleştirmek için, İzmir ikinci sanayi bölgesinde hizmet veren firmamızdan profesyonel destek sağlayabilirsiniz. Sıfır araç alır gibi ikinci el araç almanın keyfi, firmamız tarafından müşterilerine sunulmuş bir ayrıcalıktır.Arayın
Konum