İzmir Buca Gaziemir 6. Sanayi Oto Ekspertiz

İzmir Buca Gaziemir 6. Sanayi Oto Ekspertiz, aracın ayrıntılı bir muayeneye sokularak her parçasının profesyonel şekilde incelenmesidir. Oto ekspertiz, ikinci el araç alımında alıcıların yararına bir hizmettir. Bu hizmetin gerektiği gibi yerine getirilebilmesi içinse, profesyonel firmalar tercih edilmelidir. İzmir 1. sanayi bölgesinde hizmet veren şirketimizden oto ekspertiz desteği almak, araç alımını en avantajlı şekilde yapmanızı sağlayacaktır.

İzmir Buca Gaziemir 6. Sanayi Oto Ekspertiz hizmetimizi yerine getirirken, ahlaki değerlerden uzaklaşmamakta, tarafsız bir çalışma prensibiyle, aracın kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. Dyno(motor) testi, fren testi, kaporta testi, boya testi, yanal kayma testi, süspansiyon testi ve elektrik arıza testi, teknolojik cihazlarla kısa sürede yapılmakta, alıcı da kontrollerin her aşamasını canlı olarak izleyebilmektedir. Kontrolden daha önemli olan ise, aracın hasar kaydının bulunup bulunmadığıdır. Araç, tüm açılardan kontrol edildikten sonra, yine internet üzerinden yasal sorgulaması yapılarak kaza ve hasra kaydı belirlenir. Kurulduğumuz günden beri verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırmakta, araç alım satım işlerinde müşterilerimize kolaylık sağlamak için üstün bir çaba göstermekteyiz. Noter onaylı olarak verdiğimiz hizmet, müşterilerimiz için güvenilir bir hizmet verdiğimizin kanıtıdır.

Herkes, dönem dönem araç alım satımı yapabilir. Önemli olan, dürüstlük ilkesinden uzaklaşmadan etik bir alışveriş yapmaktır. İzmir Buca Gaziemir 6. Sanayi Oto Ekspertiz  bölgesinde, ikinci el araç alım satım işlemleri için ihtiyaç duyduğunuz oto ekspertiz hizmetini, firmamızdan en kaliteli şekilde almak için, istediğiniz gün ve saatte bizi ziyaret edebilirsiniz.Arayın
Konum